فرآیند آموزش نرم افزار
هرچه مهارت کاربران در استفاده از نرم افزار بیشتر باشد، موفقیت در فاز استقرار نیز بالاتر رفته که این امر در نهایت منجر به سود‌دهی بالاتر از خرید محصولات گروه مهندسی تیدا می‌شود.
روشهای آموزش نرم افزارهای گروه تیدا
1) آموزش تئوری س از خرید محصول از گروه مهندسی تیدا، کارشناسان ما با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، متناسب با هر بخش کاربری از نرم افزار، آموزش هایی رابه صورت گروهی به کاربران ارائه می کنند.
2) آموزش عملی کاربرانی که آموزش تئوری را گذرانده اند،در یک نسخه تست از نرم افزار خریداری شده، به صورت عملیاتی از نرم افزار استفاده می کنند تا به صورت کامل و مشخص از فضای کاری نرم افزار بهره مند شوند.
3) آموزش در هنگام نصب در زمان عملیاتی شدن نرم افزار در سازمان، کارشناسان ما گام به گام در کنار کاربران سازمان حضور دارند تا در هنگام استفاده از نرم افزار، فرآیندهای تعریف شده به صورت صحیح از ابتدا تا انتها اجرا شود.
4) آموزش از راه دور در هر مرحله ای از استفاده از نرم افزارهای گروه مهندسی آی کن، کاربران نیاز به حمایت های آموزشی دارند. کارشناسان خبره ما با توجه به نیاز مشتریان می توانند آموزش هایی را هم در قالب فایل های استاندارد مکتوب، هم صورت تلفنی و هم در بستر اینترنت به صورت نمایشی به کاربران ارائه نمایند.

تماس با ما

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، مجتمع اداری اسپادانا، طبقه 5، واحد 5
تلفن: 031-37750720
کدپستی: 8179614722
پست الکترونیک: info@tiida.ir


خبرنامهتیدا را دنبال کنید

تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت تیدا است - info@tiida.ir